Bağcılar Tıkanıklık Açma 0544 283 56 63

Tıkanan Tuvalet ve Lavabo Lavabo Giderlerini  Profesyonel Cihazlar İle Kırmadan Açıyoruz!

Robot ile Tıkanıklık Açma
Çağdaş Tıkanıklık açma; olarak giderlerde, tuvaletlerde ve makine giderlerinde oluşan tıkanıklarda görüntüleme ve robot kol ile tıkanıklık açma hizmetinde uzman kadro ve son teknoloji cihazlarla hizmet vermekteyiz. Robot ile tıkanıklık açma hizmetinde tıkanıklığa neden olan cisim tamamen borudan geri çekilir böylelikle ulaşılması imkansız bir yerde tekrar tıkanıklığa neden olmaz.
Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaşlarınızı Açıyoruz

Pimaşlar, banyo, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur, tıkanan pimaş nerede olursa olsun mutlaka profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla kırmadan açılabilmektedir. Robotla pimaş açma işlemi sırasında tesisata herhangi bir zarar verilmemektedir.

Firmamız pimaş açmada son teknoloji cihazlar kullanır, açılamayan tıkanıklıklar için sizden ücret talep edilmez!

Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanıklık açan robot veya tıkanıklık açma makinesi diye bilinen cihazlarla tıkalı giderler kırma dökme olmadan açılır.

  • Tıkalı olan gideri açmak için kırma dökme yapılmadan tıkanıklık kanal çama makinesi ile tıkalı gider açılmalıdır.
  • Bunun dışında tıkanan gider zemin altında kalmakta kırarak tıkalı olan boruya ulaşıp tıkanıklığı açarız denirse kabul etmeyiin.
  • Tıkanıklık hangi gider olduğu da tıkanıklık açma uygulamasının nasıl yapılacağını değiştirebilir.
  • Mutfak tıkanıklığı var ise tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık açılır. Sonra kimyasal ilaç kullanılarak yumuşak yağ dokusu tamamen temizlenir ki yeniden tıkanıklık yaşanmasın. Kimyasal uygulama yapıldıktan sonra da kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılır.
  • Tuvalet tıkanıklığı olduğunda ise önce tıkanıklık açma robotu ile tıkalı olan gider tamamen açılır. Sonra gidere yoğun su dökülerek giderde sorun kalıp kalmadığı gözlemlenir.
  • Ana hat tıkanıklığı olduğunda tıkanıklık açma makinesinin en kalın yayı gidere salınıp tıkanıklık açılır. Burada da kamera ile sonradan bakılır ise çökme veya eğim sorunu olup olmadığı da görülür ve daha sağlıklı olur.
  • Süzgeç tıkanıklığı olduğunda boru çapı dar olduğu için tıkanıklık açma makinesinin ince yayı salınarak tıkanıklık açılır.
  • Pisuvar tıkanıklıklarında da birkaç pisuvar birden tıkandı ise tek noktadan tıkanıklık makinesi ile tamamı açılabilir.

Bir mutfak lavabosunun ya da tuvaletin tıkanması günlük hayatınızın bütün düzenini etkilemektedir. Gider tıkanıklığı açma hizmetimiz ile çok kısa bir süre içinde sorununuzu çözmekteyiz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilmek için teknolojik yöntemler ile yardımcı olmaktayız. tecrübeli ekibimiz ile en kısa sürede tıkanıklığın olduğu adrese gelmekteyiz. Mümkün olan en kısa sürede problemi ortadan kaldırarak eski düzeninize dönmenize yardımcı olabilmek için çalışmaktayız.


Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti Nedir?
Evlerinde ve iş yerlerinde tuvalet tıkanıklığı sorunları ile karşı karşıya kalan kişiler için verilen tıkalı tuvalet açma hizmetleri bulunmaktadır. Kişilerin başına gelen olumsuz olaylardan biri olan tesisat sorunları için profesyonel bir şekilde hizmet verilmektedir. Tuvalet ve klozetlerin sorunsuz bir şekilde açılması için gerekli işlemler yapılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde profesyonellik ve uzmanlık önemlidir. Çünkü yanlış yapılan uygulamalar sonucunda sorunlar daha fazla büyüyecektir. Yanlış yapılan işlemler ile büyük tesisat problemleri ile karşılaşılacak ve masraflar da artacaktır.

Çağdaş Tıkanıklık açma olarak; Kameralı Son Teknolojik Cihazlar İle; Pimaşlara Zarar Vermeden Tuvalet Tıkanıklığı Lavabo Tıkanıklığı Kanalizasyon Tıkanıklıklarını 7/24 Açıyoruz.
Bağcılar Kırmadan ve Dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo, klozet ve tuvalet gibi tesisat sistemlerinde sorun söz konusu olduğunda akla ilk gelen hizmet, kırmadan ve dökmeden verilen tıkanıklık açma hizmetleridir

Pimaş Açma | Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Logar Temizleme
Mutfak, banyo ve tuvaletiniz de hiçbir yere zarar vermeden, tadilat gerektirecek bir ortam oluşturmadan pimaş açma işinde uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız, servis kaydı oluşturduğunuz da hızlı bir şekilde adresinize ulaşıp çalışmalara başlamaktadır.

Bağcılar da  Servis Garantisi Uzman Ekipman İle 7/24 Tıkanıklık Açma Hizmeti. Hızlı güvenilir ve uzman kadrosu ile tıkanıklık sorunlarınıza çözüm sunuyor…

iletişim 0544 283 56 63