BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA

Banyo tıkanıklığı şikayetinizi bize bildirdiğiniz zaman uzman ekibimiz tıkanılık açma cihazlarımızla evlerinize gelir. Tıkanıklık tespitini en kısa sürede yaparak diğer tesisata ve alana zarar vermeden tıkanıklık sorunu giderilir.

Gider tıkanıklığı hemen her evde görülebilecek ciddi bir problemdir. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan gider tıkanmaları, binanın gider borularında çok sayıda dirsek kullanılmasından da meydana gelebilir. Evlerde gider tıkanıklığı en çok yaşanan yerlerden bir ise banyo borularıdır. Peçete, poşet, kıl vb. maddeler banyo borularında birikerek tıkanmalara neden olur. ­Aynı şekilde mutfak lavabolarında da taneli yemeklerin ve çayın çöpünün gidere direk dökülmesi de boruları tıkar. Öte yandan küvet giderleri de saçların boruya ulaşmasından dolayı sık sık tıkanabilir.
Özellikle mutfak ve banyo gider boruları hatlar eski olduğundan dolayı aynı borudan geçiyorsa mutfaktan gelen yağ ile banyodan gelen gider ortada buluşarak katı hale gelir ve gideri tıkar.

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları

Klasik yöntemlerle lavabo tıkanıklığı açma fiyatları pahalıdır. Teknolojik yöntemlerle hem daha ucuz hem de garantilidir. Semt uzaklığı fark etmeksizin her semte aynı fiyatı uygulayan ekibimiz,  kaliteli hizmetini en ucuz fiyatlarla sunmaktadır.