Klozet Tıkanıklığı Açma 0544 283 56 63

Klozet Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Önceden tıkanıklık açma için kırma işlemi yapılması gerekirdi. Bu durum hem maliyetli hem de temizlik açısından oldukça eziyetliydi. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile birlikte tıkanıklık açma konusunda özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu özel cihaz sayesinde kırma işlemine gerek kalmadan tıkanıklık kolay bir şekilde Yapılmaktadır

#Çağdaş Tıkanıklık Açmada Kesin Çözüm

Lavaboların tıkanması durumunda bazen kişiler kimyasal açıcılar kullanmaktadır. Bu açıcılar hem gider borularına zarar verir hem de kesin bir çözüm sağlamaz. Tıkanıklık açma işlemi için kimyasal kullanmak hem zaman kaybına neden olur hem de daha büyük sorunlara yol açabilir.

Lavabolarınızda tıkanıklık problemi varsa bunun için öncelikle firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz bölgeye yönlendirilir. sonrasında ise cihazımız ile tıkanıklık durumuna göre kısa sürelerde tıkanıklık açma işlemi yapılacaktır.

Teknolojik Yöntemler İle Tıkanıklık Açma

Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz son teknoloji ürünü aletler ve yöntemler ile tıkanıklık sorunlarını gidermektedir. Bu amaçla özel kameralar kullanılmakta ve tıkanıklığın yeri tespit edilerek o bölgeye işlem uygulanarak tıkanıklık sorunu çözülmektedir.

Çelik helezonu olan robotlar da tıkanıklık açma işleminde kullanılır. Bu robotlar sayesinde tıkanıklığa sebep olan yabancı cisimler kolaylıkla bulundukları bölgelerden çıkarılır ve tıkanıklık sorunu çözülür. Bu işlemlerde gider borularınıza herhangi bir zarar gelmez. Hızlı bir şekilde tıkanıklık problemleri çözülür. Ayrıca yaşam alanlarınız kirlenmeyeceği için uzun saatler temizlik ile uğraşmazsınız.

Çağdaş Tıkanıklı açma firması olarak Ekiplerimiz profesyonel olduğu için sorunlara neden olacak herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kısa sürede sorun tespit edilir ve çözüme ulaştırılır. Her türlü tesisat işleriniz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.  Her türlü tesisat problemleri için son teknoloji yöntemleri yakından takip ederek bu yöntemleri kullanmaktayız.

Firmamızı Diğer Firmalardan Ayıran Özellikler kusursuz hizmet anlayışı  ile Dökmeden kırmadan tuvalet ve klozet açma hizmeti vermekteyiz Bizimle  iletişime geçin